hakkımda

hakkımda
 

Merhaba. 

Bu sayfayı ziyaret ettiyseniz bizlerin kimler olduğunu da merak etmişsiniz demektir. Kim demiyorum çünkü KARMA BİLGİM' i tek bir kişi değil iki ortak şeklinde yürütüyoruz. Kısaca bizlerden bahsetmek gerekirse; Cengizhan ve Abdullah Ali adında iki dost olarak 7 yıldır kardeş gibi yaşamaktayız desem yalan olmaz. Cengizhan; bir kamu dairesinde personel olarak çalışmakta ve hobi olarak da beraber kurduğumuz KARMA BİLGİM bloğunda yazarlık yapmaktadır. Abdullah ise; şuan için özel bir sektörde çalışmaktayım ve 3 yıldır hobi olarak blog yazarlığı yapmaktayım. Yaşlarımızı birçoğunuzun merek ettiğini düşünmekteyim ve bunu da burada açıklayayım, ikimizde şuan 24 yaşındayız ve birimiz Gaziantep'te bir diğerimiz ise Mersin'de yaşamaktayız. 

Eğitim Hayatımız.

İlk okul, ortaokul ve lise yıllarını ikimizde Gaziantep'te okuduk ve ticaret meslek lisesi bilgisayarlı muhasebe bölümünden mezun olduktan sonra farklı şehirlerde üniversiteler okumaya başladık. Daha sonrasında ise araştırmacı ve öğrenme - öğretme hevesimizin ağır basmasıyla da Karma Bilgim adı ile bir blog kurduk ve burada kendi deneyimlerimizi, öğrendiklerimizi ve bilgilerimizi sizlere sunmaya başladık. 

Misyonumuz;

Siz değerli okurlara ve öğrenmeye hevesli her bir birey için bilgi dolu yazılar sunmak en temel amacımızdır. Elimizden gelenin fazlası ile sizlere doğru bilgileri doğru kaynaklardan sunarak hayatınızda işe yarayacak bilgiler sunmaktır. 

Vizyonumuz; 

Gelecek için birçok fikrimiz bulunmaktadır. Bunları ise zamanla gerçekleştirmenin doğru olacağını düşünmekteyiz. Her türlü bilgiyi Karma Bilgim farkı ile herkese ulaştırmak istemekteyiz ve bunu kendimize vizyon olarak belirlemiş durumdayız. 


Karma Bilgim bloğu sadece bir blog olarak kalmak istememektedir. Bu blog sayesinde Eğitim, Kişisel gelişim, Blog için bilgiler ve teknolojiye dair her alanda bilgi sunmayı hedeflemekteyiz. 


#buttons=(Kabul Et !) #days=(20)

Web sitemiz, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Devamını Oku
Accept !